17.
 TJ Prečín
11

13.09.2016

4.kolo                             Prípravka skupina B                              10.9.2016

ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice – SFC Kopánka                              2:0    (1:0)

Góly: Ilavský, Bardáč

Zostava: Pavol Martinovič, Denis Klč, Patrik Bulla, Tomáš Tomašovič, Adam Bašnák, Jakub Bardáč, Timotej Melicher, Aleš Michalica, Martin Ilavský, Alex Nádaský, Adam Bobák, Patrik Holec

Zápas s Kopánkou sa niesol vo vyrovnanom smere počas celého zápasu. Hostia si vytvoril pár streleckých možností, mali aj jednu veľkú, keď nastrelili konštrukciu brány. V prvom polčase sme sa snažili dobíjať bránu hostí, čo sa nám dlho nedarilo, až prišiel rohový kop pred koncom polčasu a po hlavičke Martina Ilavského sme viedli 1:0. Na začiatku druhého polčasu sme po dobrej kombinačnej akcii a zakončení Jakuba Bardáča stanovil na 2:0. Ostatné šance už ostali nevyužité a tak sme sa tešili z víťazstva. V ďalšom kole zavítame do Smoleníc.